Market34'e Hoşgeldiniz

2001 yılında İstanbul’da iklimlendirme sektörü ile ticari hayatına başlayan Servis 34 Grup Teknik Hizmetler, Türkiye’nin önde gelen İklimlendirme ve Elektronik Markaları ile yıllarca yetkili servisliklerinin ardından yetkili bayilik/satış hizmetleri vermiş ve 2006 yılından sonra internet üzerinden önce İstanbul’da ve daha sonra Türkiye’nin bazı bölge ve illerinde anlaşmalı servis / bayi ağıyla hizmetine devam etmiştir. 20 Yıllık Elektronik & iklimlendirme sektörlerindeki mesleki satış ve servis tecrübesini, internet dünyası tecrübesi ile birleştirerek, Market34.Com ile e-ticaret dünyasına “hızlı, kararlı, güvenilir ve kaliteli hizmet” sloganı ile girmiştir.

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Market34’e üye olduğunuzda, üyelik bilgilerinize kaydedeceğiniz  tüm kampanya, indirim ve size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Market34 siparişinizin tamamlanması için sizden istenen iletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgileri her defasında yeniden yazmak zorunda kalmazsınız. Market34’ten daha önce oluşturduğunuz siparişlerinizi görebilir, bu siparişler üzerinden hızlıca yeni sipariş verebilirsiniz. Siparişinize ek yapabilir ya da iptal edebilirsiniz. Market34 duyuru listesine dahil olabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Market34’e üye değilseniz, “Üye Ol” menüsünden e-posta adresinizi ve şifrenizi kaydederek üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında açılan ekranda Üyelik Formu’nu doldurarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Market34 “Giriş Yap” menüsünde Şifremi Unuttum alanına tıklayıp, açılan ekranda şifre hatırlatma için, Market34’e üye girişi yaparken kaydettiğiniz e-mail adresinizi yazabilirsiniz. Şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.

Evet. Market34 olarak kullanıcılarımızın sitemizde eğlenceli ve güvenli bir şekilde vakit geçirmelerine büyük önem veriyoruz. Bundan dolayı sistemlerimizi her geçen gün geliştirerek daha güvenli hale getiriyoruz. Ayrıca sitemizde yaptığınız bütün aktiviteler 128 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

İstanbul Merkez Şube

Market 34 | Online Hızlı Kaliteli Alışveriş

Servis 34 Grup Teknik Hizmetler
Tekstilkent Cad. Koza Plaza, A blok K.1
Esenler / İST

Merkez irtibat : 444 1 865